MISTRÁK V HORNÍCH MĚCHOLUPECH

Dne 4.9.2011 se konal náš historicky první Mistrák. Jeli jsme do Horních Měcholup. Nastoupili jsme ve dvou sestavách, přesně podle pravidel v systému 2x 4+1. Náše týmy byly rozděleny. V prvním, nebo spíše v jednom týmu hrál Erik-brankář, Denis-kapitán. Igor, Maxík, David a Ondra. Tento tým byl připraven čelit nájezdům kluků a děvčete, kteří byli někteří i o hlavu větší. Přesto jsme bojovali ze všech sil. I tak jsme obdrželi několik gólů. V brance nás ohromně podržel Erik. Několik samostatných nájezdů protihráčů vyrazil misrovskými zákroky. Sklidil ohromnou pochvalu. V druhé části hry (druhá patnáctiminutovka) jsme vstřelili naši historicky první mistrovskou branku. Autorem byl Igor, po nahrávce Davida a po neúnavném obléhání soupeře našimi hráči.

V druhém týmu natoupil jako brankář Honza Hanuš, kapitánem byl Vládík, dále hráli Honza Šamša, Jiřík, Filip a Míša Huňková. Tým vedl Vlaďa Pěchouček. Tento tým si počínal skvěle, obdobně jako tým první. Také jsme se dočkali vstřlení branky, kterou vstřelil Vládík po celkovém tlaku celého týmu. Brankář Honza byl moc dobrý a přesto, že se poslední třetina hry vzhledem ke zranění Honzíka zkrátila, tým hrál skvěle.

Celkové skóre zápasu skončilo astronomických 43 :2 ve prospěch domácího týmu. Odcházeli jsme sice zklamáni nad výsledem, ale za urputný boj v saharském vedru si týmy zaslouží ohromnou pochvalu. Poprvé jsme si tedy zkusili nový herní systém, hra na tři patnáctiminutové části s desetiminutovou přestávkou.

Poznámka trenéra: TÝME, BYL TO BÁJEČNÝ PRVNÍ MISTRÁK A NA VÝSLEDEK SE NEMŮŽEME DÍVAT JAKO NA VELKOU PROHRU. DŮLEŽITÉ JE, ŽE JSME DOKÁZALI BOJOVAT CELÝ ZÁPAS A ŽE VZHŮRU SE MUSÍ POSTUPNĚ. DÍKY.