MISTRÁK S KBELY

Dne 9.9.2011 se na našem hřišti TJ KYJE konal mistovský zápas, ve kterém jsme hostili tým Spartaku Kbely. Na jednom hřišti nastoupili Vládík, Erik, Míša Huňková, Igor a Dan. V brance byl skvělý Honza Hanuš. Na začátku zápasu jsme začali úžasně. Dlouhou dobu jsme hráče Kbel tlačili. Kluci neproměnili několik šancí. Načež jsme dostali gÓl. Ten jsme pještě před přestávkou vrátili z nepřímého kopu, který po nakopnutí Vládíkem do sítě šikovně tečoval Erik. První třetina tedy skončila remízou. V dalších třetinách jsme stále tlačili, ale gól se nám již vstřelit nepodařilo.

Na druhém hřišti hráli Filip, David, Ondra Tomečka, Maxík a Denis. Brankářský dres si oblékl Honza Šamša. Tomuto týmu se dařilo skvěle. Za celý zápas vstřelil týmu Kbel tři góly. Jeden gól dával Filípek, další dával David.

Celý tým hrál s velkou chutí (taky jsme hráli doma) a výkony hráčů směřovali nejhůře k remíze. Byl to skvělý boj, "umělka" nám po dlouhé době celkem vyhovovala. Zásahy obou dvou brankářů Honzíků byli úžasné. Honza Hanuš několikrát neskutečným způsobem kontroloval letící balon i mimo branku. Jeho pády k tyčím konkurovali špičkovým brankářům.