Turnaj Milovice 10.11.2012

Dne 10.11.2012 proběhl turnaj v Milovicích. Naše sestava byla následující. Do branky se postavil Vládík Chytrý. Další hráči byli Filda Lysko, Adámek Váňa, Luka Buratčuk, Vojtíšek Bílý, Pepča Rudolf a Miška Huňková. Kapitánem týmu byl již tradičně Maxík Klíma. Na začátku turnaje jsme se utkali s domácím týmem FŠ Milovice. Tento vyrovnaný zápas měl z naší strany skvělý náboj a neustále jsme tlačili soupeře. Tento tlak nakonec vyvrcholil gólem. Šancí přibývalo, ale štěstíčko ne a ne přijít. Těsně před koncem zápasu Milovice vyrovnaly na konečný stav 1:1.

Po dlouhé pauze, která trvala více jak hodinu jsme nastoupili proti týmu Slávie Praha. Úvod zápasu byl super. Během začátku jsme vstřelili dva góly a tak jsme vedli 2:0. Bohužel jsme tento výsledek neudrželi, a tak nás Slávie dohrála a nakonec i přehrála 2:3. Následně jsme měli jeden zápas volno a pak jsme nastoupili proti týmu Kamenné Zboží. Prvních pět minut gól nepadl. Okolo šesté minuty se musel trenér z důležitých důvodů vzdálit. Tým převzala jeho dcera Veronika. Když se trenér vrátil, Dráčata Kyje vedla skvělých 3:0. Z tohoto důvodu trenér zvažoval, zda-li se na střídačku týmu vrátit nebo ne :-). Nakonec se vrátil, a i tak vítězný stav 3:0 dovedla jeho dcera Veronika až do konce zápasu (takže to trenér nezkazil....). 

Předposledním zápasem byl za soupeře tým z lesa Řáholce, tým Jičína. Byl to zápas neuvěřitelně napnutý, a i když jsme prohrávali, tak jsme neustále vyrovnávali. Dlouhou dobu byl stav vyrovnaný, kdy jsme prohrávali pouze 2:3. V závěru zápasu jsme ještě obdrželi 2 góly. Konečný stav 2:5. Poslední zápas jsme hráli s týmem z Neratovic. Tento tým porazil Milovice 11:0 a následně Kamenné zboží 12:0. Přesto, si na nás nemohli přijít. Celý tým Dráčat Kyje bojoval, a tak tým Neratovic se nemohl prosadit. Přesto góly padaly a my jsme jich obdželi celkem šest. Stav 6:0 však za boj našeho týmu úplně spravedlivý nebyl, ale hra to byla moc dobrá.

 

Závěrem lze dodat, že Dráčata Kyje bojovali skvěle, dá se říci "SUPROVĚ", jenom nám v závěrech chybělo trošku toho fotbalového štěstíčka na góly. Čtvrté místo v tomto turnaji ročníků 2004 není tak úplně špatný.

 

Vzkaz pro Dráčata:

DRÁČATA bylo to "SUPER", jste "BÁJEČNÍ" a "SKVĚLŸ" hráči,

a proto HIP, HIP, KYJE........

 

-mch-