TURNAJ V KUNRATICÍCH

Dne 28.8.2011 od 9.00 hodin se konal první poprázdninový turnaj, který pořádal klub Slovan Kunratice. Turnaj byl velmi náročný a pro naše hráče první, který byl již ve znamení mladší přípravky. Tímto se naši hráči dostali o další stupínek výše, ze školičky na úroveň mladší přípravky. Sešli jsme se v sestavě 5+1. V brance nastoupil Igor Semon, pro kterého toto vystoupení v brance bylo první zkušeností při turnaji. V této roli si počínal velmi skvěle, nebál se střílených míčů a měl báječné zákroky. Přesto několik gólů dostal. Ale bez toho se fotbal hrát nedá. Dalšími hráči byli Vládík Chytrý, Maxík Fedortsiv, Honza Šamša, Denis Teslevich, Filípek Lysko, kteří měnili své pozice (útok-obrana) a byli báječní. 

  

Po celou dobu turnaje naše mužstvo hrálo neuvěřitelně nádherný, bojovný a houževnatý fotbal. Ohromnou pochvalu mají všichni zúčastnění hráči, kteří ani v pauzách nepolevili a neustále trénovali. Turnaj jsme opustili okolo sedmnácté hodiny. Skončil pro nás posledním místem, ale souhra našich hráčů byla úžasná a kromě snad jediného zápasu jsme byli lepším kolektivním týmem, než soupeři, kteří nás v některých případech přehráli pouze akcemi individuálních fotbalistů, kteří sami zastínili i svoje hráče (Tím není myšleno něco špatného vůči soupeřům, ba naopak). Dočkali jsme se vstřelení překrásných branek do sítě soupeře. Pětkrát se to povedlo Vládíkovi, dvakrát Honzovi, jednou Filípkovi a také Maxíkovi. Tyto počty však jsou výsledkem práce celého mužstva. Denis se také dostal blízko vstřelení gólu. Držíme mu palce, aby to již brzy vyšlo.

A to nejlepší na KONEC!!!!!
Náš Maxík FEDORTSIV byl vyhlášen nejlepším a současně nejmladším hráčrm celého turnaje ze všech!!!!!!!!! SUPER!!!!!. Tímto mu moc gratulujeme a přejeme, aby mu forma i nadále vydržela na další zápasy (vlastně, ať mu vydrží pořád). Za odměnu získal nové kopačky značky JOMA, které jsou překrásné. Maxíku: "Užij si je a dej za Kyjské Draky pořádných pár gólů".